PIERWSZA WIZYTA W SALONIE

Zarówno dla Państwa wygody jak i dla naszego personelu, rekomendujemy telefoniczne umówienie spotkania. Wybór oraz mierzenie sukien ślubnych nie jest w żaden sposób ograniczone czasowo. Każda wizytę traktujemy indywidualnie. Salon posiada tylko jedną przymierzalnie, dlatego też przez cały czas trwania Państwa wizyty nasza konsultantka jest tylko dla Państwa dyspozycji. Pomożemy w doborze odpowiedniej sukni ślubnej zarówno pod względem fasonu jak i rozmiaru. Na późniejszym etapie doradzimy również w doborze odpowiednich dodatków ślubnych, które stanowią uzupełnienie każdej stylizacji ślubnej.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia to w zależności od modelu – od 5 do 7 miesięcy. W tym czasie odbywają się przymiarki oraz dopasowanie sukienki. Są to zwykle 2-3 spotkania z konsultantką prowadzącą. Ostatnią wizytą jest odbiór sukienki wraz z dodatkami. Poza standardowym okresem wymaganym na realizację zamówienia, salon posiada również usługę ekspresową. W wyjątkowych sytuacjach za zgodą pracowni jesteśmy gotowi na przyjęcie zamówienia i realizacji go nawet w trakcie 1 miesiąca.

WYPOŻYCZENIE SUKNI ŚLUBNEJ

W swojej ofercie nasz salon prowadzi również wypożyczalnie sukien ślubnych. Są to pojedyncze modele, pochodzące z bieżącej kolekcji jak i z poprzednich. Z racji tego, że suknia jest własnością salonu nie ma możliwości nanoszenia dużych poprawek oraz zmian. Maksymalny czas na rezerwację sukni do wypożyczenia wynosi 3-4 miesiące. W tym czasie suknia znajduje się na magazynie i nie ma możliwości aby została wypożyczona w tym czasie innej klientce. Suknia jest wypożyczana na okres 7 dni kalendarzowych. Wszelkie koszty uszkodzenia sukienki powstałe podczas użytkowania potrącone są z kaucji pobranej podczas podpisania umowy. Salon natomiast nie prowadzi usługi szycia na tzw. pierwsze wypożyczenie.

Wróć do kolekcji